zondag 2 november 2025

Happy Bday

Hallo allemaal,

Een verjaardagskaart met allemaal ijsjes. Deze heb ik gemaakt voor onze kleinzoon Benjamin, die 7 oktober al weer 2 jaar werd. Hij is helemaal weg van ijsjes. Van de zomer, als die maar ijs hoorde, liep hij al naar de vriezer en wilde dan een ijsje. Hij riep dan ook een aantal keer achter elkaar ijs, ijs, ijs. Toen kwam het idee van een kaart al in mij op, dat ik een mal van ijsjes bestelde en daar een kaart mee wilde maken. Maar niet wetende, dat de uitnodiging die onze dochter stuurde, ook met ijsjes was. Hihi. Toen wilde ik natuurlijk die afbeelding met ijsjes graag hebben voor mijn kaart. Het is het achterste gedeelte van mijn kaart, met al die ijsjes erop. Ik wilde die kleuren ook graag verder gebruiken bij de ijsjes, die ik erop wilde verwerken. Voor de basis van de kaar heb ik de mal van Studio Light Essentials - Cutting Dies - Tag Ticket XL  CCL-ES-CD965 gebruikt. Het was voor het DP even zoeken, welke het beste bij de ijsjes paste. Maar het is gelukt en ik heb 2 Craft Sensations Designpads met elkaar gecombineerd. De schattige ijsjes zijn gemaakt met de mal van Lawn Fawn - I Scream, You Scream.


Bij deze kaart heb ik de volgende materialen gebruikt:

Studio Light Essentials - Cutting Dies - Tag Ticket XL  CCL-ES-CD965 (Creative Craftlab).
Joy!crafts 6002/0290 Cutting stencil Kaartenstandaard.
Joy!crafts 6380/0014 Band-It! Add-ies - Dress It Up (IJsje).
Joy!crafts 6410/0317 Clear Stamps Sending Messages (Happy Bday).
Craft Sensations Designpad - Celebration Collection.
Sakura Gelly Roller - Glaze 3D - Glossy Zwart.
Craft Sensations Designpad - Happy.
Lawn Fawn - I Scream, You Scream.
Daimond Painting steentjes.
Distress Ink Vintage Photo.
Distress Ink Walnut Stain.
Scrapper's Floss Roze.
Pailletten.
Mica.
Lint.


Ik vond het ook leuk om een schudgedeelte in het middelste ijsje te maken. Was wel een gepriegel, want het binnenste van het ijsje moest ik er zelf uitknippen, want daar zat geen mal van bij. Ik hield maar een dun reepje over, om er wat foam tussen te plakken, maar het is gelukt. Eigenlijk had het nog iets dikker gemoeten, zodat er nog meer schudmateriaal (pailletten) in had gekund, maar ik vond het zo al wel genoeg. Voordat ik het natuurlijk dichtmaakte, heb ik nog de tekst Happy Bday van Joy!crafts 6410/0317 Clear Stamps Sending Messages erop gestempeld en Mica achter geplakt. De andere ijsjes nog wat gezichtjes gegeven en daarop nog wat aangetipt met de Sakura Gelly Roller - Glaze 3D - Glossy Zwart. Geeft het een beetje glans en komt er net ietsje bovenop te liggen. Geeft een mooi effect. Wat sprinkles op het rechter ijsje gedaan, was wel een gepriegel om die op te plakken. Bijpassend lint aan de labels gemaakt en vastgemaakt met Scrapper's Floss Roze en bovenop de eerste nog een ijsje (add-ies) erop vastgemaakt. Als laatste nog wat Daimond Painting steentjes in de hoeken geplakt.


Wij wisten niet wat we Benjamin moesten geven voor z'n verjaardag, met 3 grote broers boven hem, dan hebben ze eigenlijk alles al wel. We hadden gevraagd aan onze dochter, weet jij misschien iets leuks voor Benjamin. Ze zei ja, hij is helemaal weg van ijsjes en ze hebben van VTech een leuke Schep & Leer ijscokar (Educatief Speelgoed). Ik denk dat komt mooi uit, dat past perfect bij mijn kaart. 
Dit is de ijscokar en hij is er erg blij mee. Hij speelt er erg veel mee en z'n broers en zusje ook. En als wij komen, dan krijgen wij ook altijd een heerlijk ijsje van hem. Hihi.




Met deze kaart wil ik meedoen met de Challenges van:

The Paper Shelter (Anything Goes).
Twisted Thursday Challenge (''All Tied Up''). 
Classic Design Challenge (Anything Goes).

Ik ben benieuwd wat jullie van mijn kaart vinden!!! Verder wens ik jullie een fijne zondag toe. Dank jullie wel voor het langskomen en graag tot de volgende keer.

Lieve groetjes, Astrid.

18 opmerkingen:

  1. Het is een pracht van een kaart met veel leuke details. De ijsjes stelen echt de show. Mooi dp heb je gevonden. . En wat en wat een mooi cadeau hebben jullie hem gegeven… Groeten Trijntje

    BeantwoordenVerwijderen
  2. wat een gave en hele vrolijke kaart Astrid......gr karin

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Hij is helemaal leuk en wat een leuk cadeau!!

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Gaaf hoor, jouw kaart en zeker ook erg leuk dat er een klein shakertje op zit! Goed idee en helemaal passend bij Benjamin! Dat cadeau viel in de smaak, hoe leuk ook!

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Geweldige kaart met dat leuke shakertje !!!

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Wat een keileuke kaart Astrid voor Benjamin, ook alweer twee!!!
    Ik herken dit hoor, de tweeling is nu een jaar en 7 maanden, als grote zus Vayenn zegt mag ik een ijsje, dan hoor ik ook in koor van de kleintjes ijs,ijs,ijs, hihi Heel knap dat je zelf het schudgedeelte hebt gemaakt want heb ik ook een keer gedaan en is echt wel gepruts, maar het staat enig!!!
    xx Gerie

    BeantwoordenVerwijderen
  7. wow gaaaf!! wat een leuke kaart met de lekkere ijsjes erop en het schudgedeelte is zo top, een leuke leeftijd 2 jaar dan zijn ze al zo fijn eigenwijs. Een tof cadeau die ijskar zeg
    groetjes Ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Superleuk deze vrolijke ijsjeskaart Astrid. Zo leuk met die gezichtjes en ook leuk om van de middelste een shaker te maken. In combinatie met het leuke cadeau helemaal top.
    Lieve groetjes Miranda

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Zo leuk dat alles samenkomt in het thema ijsjes. Je kaart is super en die gezichtjes op de ijsjes maakt het zo leuk speels. Het cadeau is ook al top. Benjamin boft maar met zo'n Oma!!!
    Groetjes, Sigrid

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Wat een grappige creatie met de shaker in het midden.... Dank je wel voor je deelname bij My Besties Dutch Girls DT Yvonne XX

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Wat leuk en gezellig al die ijsjes op je kaart.
    Dat is toevallig Allemaal bij elkaar van die ijsjes.
    Benjamin is weer in zijn nopjes.
    Groetjes Elle-Jeanne

    BeantwoordenVerwijderen
  12. What a cute card Astrid, I bet your grandson absolutely loved his card. Especially with ice-cream. This is such a fun card with the shaker in the middle, giving it texture and sound. Brilliant to be interactive for a child. Great card and thanks so much for sharing it with us over at Digi Choosday. Good luck.
    Hugs
    Kathie PDDC~DT


    BeantwoordenVerwijderen
  13. Super cute card!
    Thank you for joining with us at The Paper Shelter Challenge.
    Good luck with your entry
    Maritza DT

    BeantwoordenVerwijderen
  14. wat een heerlijk yummie kaartje en die ijskar is wel echt te leuk

    BeantwoordenVerwijderen
  15. Ach, hoe leuk is dit...... een ijsjeskaart voor een ijsjesfan!!! En dan ook nog eens met shakers erin.
    Ik kan me zo voorstellen dat Benjamin er superblij mee was. Al had hij msschien liever echte ijsjes gehad hihi. Maar dan maakte de ijscokar natuurlijk wel weer een heleboel goed. En er zullen een heleboel ijsjes tevoorschijn gekomen zijn;)

    BeantwoordenVerwijderen
  16. Astrid, this is more cute than I can say!!
    We are so happy to see this at Mirtillamente, please do share again.
    Jackie, Ambassador @ Mirtillamente.

    BeantwoordenVerwijderen
  17. Wat een prachtig kaartje dank je wel voor je bijdrage aan de GCFAOS Challenge Blog.
    Ilonka DT

    BeantwoordenVerwijderen