maandag 9 februari 2026

Happy Bday

Hallo allemaal,

Vandaag een Gast Designer kaart bij het blog van Cheerful Sketches, omdat ik gewonnen had met de december challenge met deze schattige Bunny kaart. Ik kreeg daar deze digi van Digi Dr. Digi Stamps - Fat Boy voor om mee aan de slag te gaan. Dit is normaal een digi die ik niet zelf zou kiezen, maar ik ben ermee aan de slag gegaan en heb er een leuke Gnoom voor geplaatst. De sketch heb ik een kwartslag gedraaid, omdat het beter uitkwam met de Gnoom. Uiteindelijk vind ik het een leuke stoere kaart geworden. Het papier is van Scrappapier Graphic 45 - A Paper Gentleman Collection - Timely Point of View #4500185 en Scrappapier Graphic 45 - A Paper Gentleman Collection - The Sophisticate #4500181. Ik heb bij de kaart de mooie mal van Studio Light Essentials - Cutting Dies - Paper Shapes SL-ES-CD972 gebruikt en de mal van Crealies Crea-Nest-Lies XXL CLNestXXL21 Cirkel met stiksteeklijn. In de kleine mal van de Joy!Crafts 6002/0287 Cutting stencil Gears heb ik nog de tekst Happy Bday van Joy!crafts 6410/0317 Clear Stamps Sending Messages gestempeld. Om de afbeelding vond ik het wat kaal en heb ik met de Crealies Bits & Pieces Stamps CLBP71 nog wat rondom gestempeld. Op de open hoeken heb ik nog wat Hot - Fix Deco bevestigd. Het was mijn bedoeling geweest om er nog goudkleurige of koperkleurige Gilding Wax op op het tandwiel en de bewerkte cirkel aan te brengen, maar ik had alles opplakt en toen kwam ik erachter dat ik het vergeten was. Helaas......


Bij deze kaart heb ik de volgende materialen gebruikt:

Scrappapier Graphic 45 - A Paper Gentleman Collection - Timely Point of View #4500185.
Scrappapier Graphic 45 - A Paper Gentleman Collection - The Sophisticate #4500181.
Crealies Crea-Nest-Lies XXL CLNestXXL21 Cirkel met stiksteeklijn.
Studio Light Essentials - Cutting Dies - Paper Shapes SL-ES-CD972.
Joy!crafts 6410/0317 Clear Stamps Sending Messages.
Joy!Crafts 6002/0287 Cutting stencil Gears.
Crealies Bits & Pieces Stamps CLBP71.
Plaatje Gnoom (van Internet).
Distress Ink Walnut Stain.
Hot - Fix Deco.


Ik heb deze digi ingekleurd met Faber Castell Polychromos potloden:

Logo en lampen: 185 - 184 - 183.
Rood/bruin: 217 - 182 - 199.
Zwart 235 - 181 - 199.
Grijs: 232.


Dit is de sketch:

Vorige maand had ik gewonnen bij de Challenge van Allsorts Challenge Blog met deze kaart en kreeg daar deze mooie stempelset van binnen.


Met deze kaart wil ik meedoen met de Challenges van:

Crafty Gals Corner (Anything Goes).
The Paper Shelter (Anything Goes/My Favorrite Things digi's and Studio Light Essentials Cutting Dies).
Allsorts Challenge (Anything Goes).
C.R.A.F.T. Challenge (Anything Goes).
Girlz &The Art of Letters (T van tandwielen en van Tekst).
Crealadies (Over de rand).
Creative Color Girlz (Alles Mag).
4-Season Challenge Blog (Hoofddeksels).
Mirtillamente Challenge (Anything Goes).

Ik ben benieuwd wat jullie van mijn kaart vinden!!! Verder wens ik jullie een fijne week toe. Dank jullie wel voor het langskomen en graag tot de volgende keer.

Lieve groetjes, Astrid.

23 opmerkingen:

  1. Prachtige stoere mannenkaart Astrid.
    Leuk met de gnoon erbij.
    Mooi papier erbij gekozen.
    Fijne week.
    Groetjes Elle-Jeanne

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Supermooie kaart heb je er uiteindelijk van gemaakt Astrid, dankzij de leuke gnoom;) Ik snap het wel, deze digi zou ik ook niet zo gauw weten voor wie ik 'm zou moeten maken hihi.
    Superleuk ook dat je deze maand onze gastdesigner bent bij Cheerful.

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Super leuk zeg deze stoere kaart en die gnoom erbij maakt het helemaal compleet. Het papier vind ik ook goed uitgekozen. Een prachtig geheel. Mooie stempelset heb je gewonnen. Benieuwd wat voor moois je daarmee gaat maken!!!
    Groetjes, Sigrid

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Wat een mooie stoere kaart heb je gemaakt. Weer heel erg mooi opgemaakt met prachtige details. Groeten Trijntje

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Heel mooie kaart heb je als gastdesigner gemaakt! Leuk met de hoekjes. En gave stempelset heb je gewonnen!

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Een werkelijk prachtige mannelijke kaart met zoveel interessante elementen, en leuk om je bij Allsorts te zien, maar helaas komt deze niet in aanmerking omdat de kabouter, zoals je zegt, gratis van internet te downloaden was. Zoals onze regels uitleggen, kan het gebruik van gratis afbeeldingen inbreuk maken op het auteursrecht en problemen opleveren voor jou, ons en onze sponsors.

    BeantwoordenVerwijderen
  7. een prachtige stoer kaart en gefeliciteerd met je mooie prijs Astrid........gr karin

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Wat een gave kaart, heel knap gemaakt! Wat heb je de motor prachtig ingekleurd en leuk gecombineerd met stansjes en papiertjes. Die gnome hoort er helemaal bij!
    Dankjewel dat je gastdesigner wilde zijn voor Cheerful Sketches en dat je meedoet bij de Crealadies.

    BeantwoordenVerwijderen
  9. This is a wonderful masculine card. The little gnome is so cute also. Thank you for joining the challenge at Crafty Gals Corner.

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Wat een leuke digi is dit en mooi ingekleurd, de gnome erbij maakt het extra leuk, ik vind je kaart prachtig,
    groetjes,
    Ansx

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Prachtige kaart Astrid.... een hele mooie uitwerking van de sketch.
    Gezellig dat je weer van de partij bent bij Mirtillamente.
    Dankjewel voor je deelname en veel succes!
    groetjes Angela
    DT Mirtillamente

    BeantwoordenVerwijderen
  12. Wat een leuke kaart en ik mis de wax niet hoor al snap ik wat je bedoelt. Leuk die stoere biker met zijn gereedschapskist in de aanslag, haha. Weer een prachtige stempelset gewonnen ook, groetjes,
    Marjolijn.

    BeantwoordenVerwijderen
  13. Het is een erg mooie GD-kaart geworden, de kleuren zijn perfect voor een mannenkaart. De gnoom maakt het extra leuk.
    Groetjes, Annie

    BeantwoordenVerwijderen
  14. hallo Astrid
    wat een super gaaf kaartje
    gr Annie

    BeantwoordenVerwijderen
  15. Wow what a brilliant masculine birthday card. I love your card especially for a man that loves is bike. Brilliant colours and design papers.This is a great card, thanks so much for sharing with us over at Polkadoodles DigiChoosday and good luck.
    Hugs
    Kathie PDDC~DT

    BeantwoordenVerwijderen
  16. How fun is this one! Love it and that little gnome is too cute!

    Thank you for playing along with us at Lil Patch of Crafty Friends- Good luck!!

    BeantwoordenVerwijderen
  17. Heerlijke stoere kaart !!!
    groeten Ineke
    DT GCFAoS

    BeantwoordenVerwijderen
  18. Super coooooooool!
    Thanks for sharing with us at Mirtillamente, Jackie, Ambassador

    BeantwoordenVerwijderen
  19. Great masculine card. Thank you so much for entering our challenge at CRAFT Challenge, looking forward to see you again next challenge.
    Hugs Sheryl xx CRAFT DT

    BeantwoordenVerwijderen
  20. Heel leuke en stoere kaart met de gave digi en toffe gnome!
    Bedankt voor het meedoen met onze hoofddeksel-challenge op het 4 Season blog.
    grtz Colien

    BeantwoordenVerwijderen
  21. Wat een prachtige kaart is dit, en wat een mooie motor. Echt wel een stoere kaart geworden. Fijn je te zien bij de Crealadies uitdaging. Groet. Nelleke

    BeantwoordenVerwijderen
  22. Superleuke kaart heb je gemaakt voor onze challenge 'Hoofddeksels' bij 4-Season Challenge Blog.
    Bedankt voor je deelname.
    Groetjes Nelly (DT 4-SCB)

    BeantwoordenVerwijderen